Klacht: Iemand anders gebruikt mijn Identiteit

Lanichafai op 02 maart 2021 over twoo.com in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf twoo.com
Categorie Websites
Status Open
Datum 2 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op de site van twoo is een profiel aangemaakt met mijn foto’s van Instagram. Wellicht door iemand die ik niet ken. Ik zoek een manier om dit profiel te verwijderen en eventueel de logingegevens door te spelen zodat ik klacht kan neerleggen bij de politie maar tot op heden heb ik nog geen antwoord over hoe ik hier het best en het snelst van af geraak.

Gewenste Oplossing:

In de eerste plaats dat profiel verwijderd hebben. Eventueel gegevens zodat ik weet wie dit heeft gedaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over twoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over twoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lanichafai
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM