Klacht: Twee weken problemen, resultaat: helemaal niets, geen mobiel. Wat is dit voor service?

E.I.M. Foxen-Schepers op 27 februari 2016 over Phone House in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 27 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een Huawei P8 Lite white met abonnement besteld bij Phone House. Alle gegevens ingevuld en betaald. Bij een extra stap voor snelle verwerking kwam er een error, nogmaals ingevuld. Echter waren we niet zeker of alles goed was gegaan dus hebben wij meteen Phone House gebeld. Alles was nagekeken voor ons en alles klopte. Toen werd het wachten. Meestal wordt een mobiel binnen 3-4 werkdagen bezorgd, werd gezegd. Na 5 werkdagen toch maar een mailtje gestuurd. Deze werd genegeerd. Daarna hebben wij gebeld en werd gezegd dat de mobiel zo spoedig mogelijk kwam. Een paar dagen later nog niets, daarom had ik een wat bozer mailtje gestuurd. Hier werd wel op gereageerd. We moesten bellen om nog wat extra gegevens door te geven. Toen we belde bleek dat het abonnement niet meer geldig was (alleen voor een duurdere prijs en moesten wij heel het proces weer opnieuw doorlopen). Toen is de bestelling geannuleerd. Ik heb dus geen mobiel en ruim twee weken in onzekerheid gezeten. Als ik niet beter wist, zou ik denken dat Phone House ‘nep’ is, maar als het goed is wordt binnen 10 werkdagen mijn geld teruggestort.

Gewenste Oplossing:

Als ik een mobiel heb voor dezelfde prijs als die ik eerst betaalde. Ze hadden niet zoveel fouten moeten maken, dan had het geen twee weken geduurd en had ik gewoon een mobiel voor de prijs die ik betaalde.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Phone House

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Phone House nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM