Klacht: geld nog steeds niet binnen

anoniem121212 op 10 juli 2013 over Trowaa.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Trowaa.nl
Status Open
Datum 10 juli 2013

Een klant heeft een Samsung Galaxy S3 besteld bij Trowaa.nl met de belofte van levering de volgende dag, maar kreeg te horen dat het product uitverkocht was. Na herhaaldelijk contact en een verzoek om terugbetaling, heeft de klant nog steeds geen geld ontvangen en overweegt juridische stappen te ondernemen als de situatie niet snel wordt opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb een Samsung galaxy s3 besteld en zou het de volgende dag in huis krijgen.Maar toen stuurde ik een mail en zeiden ze dat ze het dit weekend zouden sturen,toen was ik benieuwd wanneer ik zou ontvangen en zeiden ze product is uitverkocht.dus vroeg ik mijn geld terug en dat zouden ze hebben teruggestort maar ook nog steeds niet gebeurd en ik wacht maar en als ik bel neemt er niemand op maar als ik me geld deze week niet ontvang neem ik contact op met de politie en de geschillencommissie want ik ben het zat ik ga bijna op vakantie

Gewenste Oplossing:

dat ik het geld binnen 1 dag of 2 dagen op mijn bank staat want ik heb geen tijd meer om te wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)