Klacht: Weigering mee te werken aan refund van gecancelde tickets

Roosvel op 19 augustus 2020 over Travelgenio in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Travelgenio has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 19 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben tickets geboekt voor een reis van Tokio naar Seoul met Asiana en van Seoul naar Amsterdam met LOT. Beide airlines zeggen dat ze bereid zijn tot een refund maar dat het via Travelgenio moet lopen omdat we daar de tickets besteld hebben. Travelgenio zegt dat er geen refund van toepassing is en dat we de airlines rechtstreeks moeten benaderen. Van het kastje naar de muur dus!

Gewenste Oplossing:

Als de refund van de tickets geregeld is en het geld binnen bij ons.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Travelgenio

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Travelgenio nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Roosvel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM