Klacht: translink kan niet communiceren

jans8854 op 03 september 2012 over Trans Link Systems in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 3 september 2012

Een klant heeft problemen met het overzetten van een saldo van 56,41 euro op een OV-kaart naar een nieuwe kaart. Ondanks het sturen van de kaart naar Trans Link Systems en het informeren naar de voortgang, kreeg de klant te horen dat vragen via ov-chipkaart.nl moeten worden gesteld, wat als onvriendelijk wordt ervaren.

Mijn Klacht:

saldo op ov kaart van 56,41 euro. kan niet naar nieuwe kaart over gezet worden. MOET naar Translink Systems gestuurd worden. gedaan, geïnformeerd over voortgang.
reactie translink: vragen dienen via ov chipkaart.nl te lopen. Klantvriendelijk ten top, vind u ook niet.

Gewenste Oplossing:

communicatie cursus voor medewerker Johan Dam.
en als het even kan, even nakijken waar mijn kaart is gebleven, immers, naar translink gestuurd.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM