Klacht: paint zoom pro niet in voorraad

abdelhamid op 21 oktober 2013 over Tommy Teleshopping in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tommy Teleshopping has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Uit onze administratie blijkt dat klant recht heeft op restitutie. Momenteel is dit in behandeling.

Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 21 oktober 2013

Een klant van Tommy Teleshopping heeft twee artikelen besteld, maar na bijna drie weken nog niets ontvangen. Na zelf contact op te nemen, bleek één product niet op voorraad, waarna de klant meerdere keren moest bellen om een annulering en verzending van het andere product te regelen. De klant uitte onvrede over de gebrekkige communicatie en de afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Heb 2 artikels besteld en bijna 3 weken later nog steeds niets ontvangen. Heb ik zelf moeten moeten bellen om te horen dat 1 product niet in voorraad was. Daarna heb ik gevraagd om 1 product te annuleren en het ander te verzenden. Ik vind het wel erg om 4 keer terug te bellen (van Belgie naar Nederland) om de annulatie in orde te brengen. Aan de telefoon de eerste keer hebben ze mij gewoon op wandel gestuurd. Ze had zelfs de telefoonnummer van haar collega’s niet!!! Ik moest mijn rekening nummer en BICC doorgeven om het overige bedrag terug te storten. Ze hebben mij aan de telefoon beloofd het zo snel in orde te brengen. Ik vind het jammer dat het niet op een professionele manier opgelost is. Ik ben totaal niet tevreden over de manier van werken bij tommyteleshopping. Heb in het verleden bij andere shoppings wel de gerespecteerde tijd en de nodige info gehad.Voor mij is het duidelijk dat ik hier spijtig niets meer bestel.(tenzij er een deftig oplossing komt)

Gewenste Oplossing:

Met een korting en de telefoonkosten terug te geven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tommy Teleshopping over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tommy Teleshopping in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tommy Teleshopping een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tommy Teleshopping

Heeft op 21 oktober 2013 om 15:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uit onze administratie blijkt dat klant recht heeft op restitutie. Momenteel is dit in behandeling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tommy Teleshopping beoordeeld.

abdelhamid

Heeft op 28 oktober 2013 om 09:43 geantwoord

ik vind het echt geweldig hoe snel het opgelost is

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM