Klacht: Symfonica in Rosso

Trojislief op 18 oktober 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 18 oktober 2012

Een klant van Ticketloket.com heeft kaarten besteld voor het evenement Symfonica in Rosso, maar ontving een week voor het evenement een e-mail waarin werd meegedeeld dat de kaarten niet leverbaar waren. De klant maakt zich zorgen dat de beloofde terugbetaling van 182 euro niet zal plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Wij hebben vorig jaar kaarten besteld voor Symfonica in Rosso met Doe maar … Week voor het evenement kregen we een mail dat de kaarten niet leverbaar waren en dat we het geld teruggestort krijgen … Natuurlijk gaat dat niet gebeuren dus 182 euro door de WC

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van de door mij bestelde tickets inclusief kosten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM