Klacht: Restitutie is na 30 dagen door ticketloket.com niet uitbetaald, kan nog 6 mnd duren

Rebeccagvr op 06 november 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 6 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

November 2011 heb ik 2 kaarten gekocht voor doem aar in Gelredome op 19oktober 2011. Kaarten bleken niet leverbaar. Het zou uiterlijk 30dagen duren voor het geld terug geboekt zou worden.
Gaat om E172,5.
Gisteravond laat een mail gekregen, dat ze volgende voorstellen:
Uit onze administratie blijkt dat u uw restitutie nog niet heeft mogen ontvangen en door deze bieden wij u een aantal voorstellen aan:

1. Zonder meerkosten een gelijkwaardig ticket voor hetzelfde concert en/of evenement dat u in 2012 heeft besteld maar dan voor het evenement in 2013 ( Alleen van toepassing als hetzelfde evenement ook in 2013 plaats zal vinden )

2. Zonder meerkosten een gelijkwaardig ticket voor een concert en/of evenement naar keuze aan te geven via “ mijnkeuze “ op de website.

3. Restitutie van betaling welke binnen een termijn van maximaal zes maanden verwerkt zal worden. Ticketloket zal de wettelijke rente vergoeden van 3 % over de periode dat u langer heeft moeten wachten dan 30 dagen.

Ik wil gewoon mijn geld terug en snel. Belachelijk toch dat het mogelijk half jaar gaat duren. Wie zegt dat ik dan mijn geld terug heb.

Wat zijn de mogelijkheden om het geld snel terug te krijgen?

Gewenste Oplossing:

In de maand nog wil ik mijn geld, E172,5 terug zien.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM