Klacht: niet verkregen concertkaarten

kakelbont op 19 februari 2013 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 19 februari 2013

Een klant heeft in december 2011 concertkaarten voor Coldplay besteld via Ticketloket.com, maar deze zijn nooit ontvangen. Ondanks herhaalde beloften van het bedrijf om het restitutiebedrag terug te storten, heeft de klant dit bedrag tot op heden nog niet ontvangen.

Mijn Klacht:

wij hebben in dec 2011 kaartjes besteld voor coldplay bij ticketloket. de kaartjes niet ontvangen. ze beloven al een half jaar dat je het restitutie bedrag terug krijgt echter tot op heden niet mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

restitutie bedrag naar mij terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketloket.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketloket.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM