Klacht: Kaartjes voor Concert Doe Maar Symphonica in Rosso betaald niet geleverd, geld niet teruggestort

petraderksen op 16 oktober 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 16 oktober 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Medio november 2011 kaartjes besteld en betaald voor concert op 19 oktober 2012 van Doe Maar Symphonica in Rosso. Ticketloket gaf destijds aan dat kaartjes uiterlijk 7 dagen voor het concert geleverd zouden worden (via de post).
Ongeveer een week geleden een mail van ticketloket ontvangen dat gevraagde kaarten niet geleverd konden worden. Het gehele aankoopbedrag zou worden teruggestort. Werden doorverwezen naar www.ticketmaster.nl om daar alsnog kaarten te bestellen. Daarna mail ontvangen dat restitutie verwerkt zou worden en gisteren een mail gestuurd om te vragen waar restitutie blijft!

Gewenste Oplossing:

Het gehele aankoopbedrag op korte termijn wordt teruggestort.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM