Klacht: Kaartjes niet ontvangen en geld zou terug gestort worden

jfoever op 25 oktober 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 25 oktober 2012

Een klant heeft in maart kaartjes besteld en betaald via Ticketloket.com, maar kreeg in november te horen dat de kaartjes niet geleverd konden worden. Ondanks de belofte van terugbetaling is het geld tot op heden niet teruggestort.

Mijn Klacht:

Heb kaartjes besteld en betaald in maart, krijg begin november te horen dat ze niet te leveren zijn en dat het geld terug gestort zou worden, echter dit is nooit gedaan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn 187,50 terug of zeker weten dat deze oplichters gepakt worden en minimaal 2 jaar de cel in gaan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM