Klacht: Kaarten en Concerten via ticketloket.com

christina80 op 26 november 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 26 november 2012

Op 29 mei 2012 bestelde de klager twee kaartjes voor een optreden van Andre Rieu, met de belofte dat deze uiterlijk een week voor het concert geleverd zouden worden. Op 22 november ontving de klager echter een bericht dat de kaarten niet geleverd konden worden en dat het aankoopbedrag zou worden teruggestort, maar tot op heden heeft de klager geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 29-05-2012 heb ik twee kaartjes besteld voor het optreden van Andre Rieu in Amsterdam op 30-11-2012. Uiterlijk een week voor het optreden zou ik de kaarten krijgen.
Op 22 november kreeg ik een mailtje toegestuurd waarin staat dat de kaarten helaas niet meer geleverd konden worden en dat zij ook niet meer konden bemiddelen. Het volledige aankoopbedrag zou worden teruggestort maar tot op heden heb ik nog niets hiervan ontvangen. Gelukkig heb ik via de website van Andre zelf nog twee nieuwe kaarten kunnen bemachtigen.

Gewenste Oplossing:

Als het gehele bedrag zou worden terug gestort!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM