Klacht: 2 Kaartjes voor Jennifer lopez

sasjo op 04 november 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 4 november 2012

Een klant heeft op 15 juni twee kaartjes gekocht voor het concert van Jennifer Lopez, met de belofte dat de tickets zeven dagen voor het evenement zouden worden ontvangen. Op de dag van ontvangst kreeg de klant echter een bericht dat er geen tickets meer beschikbaar waren en na drie pogingen om informatie over een terugbetaling te krijgen, heeft het bedrijf niet gereageerd.

Mijn Klacht:

Heb 15 Juni 2 kaartjes gekocht voor de concert van Jennifer Lopez. Ik zou 7 dagen van te voren voor het evenement begon de tickets ontvangen. De dag dat ik ze zou ontvangen kreeg ik een mailtje er zijn geen tickets meer te verkrijgen. Ik heb nu in totaal 3 berichten gestuurd naar ze wanneer ik me geld terug krijg. Zij sturen maar niks terug.

Gewenste Oplossing:

Ik wil me geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM