Klacht: ”Eenmalig bedrag van 5 euro” wordt 300 euro

Suzanna 12345 op 09 december 2019 over The Inner Circle in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 9 december 2019

Een gebruiker van The Inner Circle klaagt over onduidelijkheid rondom de kosten van het lidmaatschap. Na een eenmalige betaling van 5 euro ontdekte hij dat er maandenlang bedragen van zijn rekening werden afgeschreven, zonder dat hij hierover geïnformeerd was. Ondanks herhaalde pogingen om duidelijkheid te krijgen van de klantenservice, ontvangt hij geen adequate antwoorden of informatie over de voorwaarden.

Mijn Klacht:

Een vriendin heeft mij geïntroduceerd bij InnerCircle. Met het eenmalig betalen van 5 euro zou ik gebruik kunnen maken van de app. Informatie over een lidmaatschap of maandelijkse afschrijvingen is niet gegeven. Maanden later zie ik in mijn rekeningoverzicht ”Adyen’ -20 en wanneer ik ga zoeken blijkt er al maanden geld te zijn afgeschreven. Met die eenmalige 5 euro afschrijving heeft InnerCircle dus mijn gegevens misbruikt. Ik ben nu al maanden in discussie met de klantenservice. Ze willen mij niet de informatie als een payment page of algemene voorwaarden toesturen en gaan niet inhoudelijk in op mijn standpunt. Ook argumenten als ”informatie over prijs moet duidelijk worden aangegeven voordat een membership kan worden aangegaan” worden genegeerd. Er wordt simpelweg gezegd dat ik de afschrijvingen in mijn rekeningoverzicht had kunnen zien.. Inmiddels is 60 euro geretourneerd. Een vriend die precies in dezelfde situatie verkeerde, kreeg wel al zijn geld terug. Vreemd..

Gewenste Oplossing:

Ik wil de overige 240 euro teruggestort krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM