Klacht: Abonnement

S. H. op 13 december 2018 over The Inner Circle in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 13 december 2018

Een gebruiker van de datingsite The Inner Circle heeft eenmalig €5,- betaald voor toegang tot de app, maar ontdekte later een onterecht afgeschreven bedrag van €20,-. Ondanks pogingen om zich uit te schrijven, vond de gebruiker geen duidelijke optie om dit te doen en ontving opnieuw een afschrijving van €20,-. Daarnaast is het voor de gebruiker onduidelijk hoe contact op te nemen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb deze app gedownload en eenmalig eenmalig €5,- overgemaakt; want wanneer je eenmalig €5,- overmaakte zou je toegang hebben tot alle opties binnen de app. Dit bleek echter niet het geval, want opeens zag ik een afschrijving op mijn rekening van maarliefst €20,- van het bedrijf de Inner Circle. Binnen de app zocht ik naar de link om me zo snel mogelijk uit te schrijven, na deze misleidende truc van de apphet bedrijf. Ik vond geen link waarbij stond ‘uitschrijven’, dus vermeende ik dat afmelden op de app gelijk stond aan uitschrijven; niet dus!!! Wederom een afschrijving van €20,- .
Hoe ik contact opneem met the Inner Circle is mij hierbij ook onbekend, dit is nergens duidelijk te vinden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld volledig terug! Ik voel me enorm afgezet door het bedrijf.
Daarbij wil ik me officieel uitschrijven, aangezien hier geen duidelijke link voor te vinden is en afmelden niet voldoende is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM