Mijn Klacht:
Afgelopen woensdagnacht (25-26 juli)heb ik, samen met mijn vriend overnacht bij Teleport Hotel in Den Haag. Wij hebben aangegeven later te willen uit checken aan de telefoon. Dit wat mogelijk om 13.00 gaf de medewerker aan in de ochtend (eerder aan de nacht portier gevraagd maar die was hier niet goed genoeg over geïnformeerd vandaar dat wij in de ochtend weer belden). Tot onze grote schrik liep echter een schoonmaker zo rond 11.00 bij ons naar binnen terwijl wij naakt waren.
Meneer riep sorry sorry en ging daarna weg. Ik heb toen gebeld naar de medewerker en die zei dat het idd stond genoteerd dat wij later moesten uit checken dus ze snapt niet wat er was gebeurd en bood haar excuses aan. Ze zei dat ze even zou achterhalen hoe dit zat.
13.00 stonden wij inmiddels beneden en vroeg ik hoe het er nu mee zat. De medewerker zei dat ze nog niet wist hoe het zat maar dat ze het verder vervelend vind. Ik heb daarna gezegd dat ik natuurlijk helemaal geschrokken was dat het uberhaupt mogelijk is dat deze schoonmaker zomaar binnen komt zonder enige geldige reden (we maakte geen geluid, we lagen er letterlijk en ik was op het punt om op te staan). Althans die is ons niet gegeven dus vroeg of er geen enkele vorm van compensatie mogelijk is. Medewerker zegt dat ze hier niet veel aan kan doen meer en dat het besproken gaat worden met het managementteam. Ik vroeg hoe ik het besluit of enig bericht hiervan nog terug kon krijgen waarbij mevrouw geen antwoord gaf. Ze zei dat er zowiezo geen vorm van compenseren verwacht kan worden. Ik zei dat er dan niets anders op zit dan een klacht in te dienen waarop ze antwoorden dat ik dat mag doen maar mevrouw was hier kennelijk niet bepaald onder de indruk van.
Mijn privacy is geschent doordat een schoonmaker blijkbaar dacht dat hij naar binnen kon zonder te kloppen en zonder te compenseren of mij op de hoogte te houden van enige maatregelen verder word ik de deur uit gestuurt en gebluft om vooral een klacht in te dienen. Ik voel me niet serieus genomen en vraag mij af waar de prioriteiten liggen van de organisatie. Zeker niet de klant. Ik wil vooralsnog een vorm van compensatie.
Gewenste Oplossing:
Mij op de hoogte stellen van de consuquentie van de medewerker zijn daad en compensatie om aan te tonen dat het enigszins serieus wordt genomen


