Klacht: verlenging internet en televisie

s.schats84 op 16 augustus 2017 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 16 augustus 2017

Een klant van Telfort heeft geprobeerd zijn internet- en televisieabonnement op te zeggen, omdat het abonnement afliep en de internetverbinding slecht was. Na herhaaldelijk bellen zonder gehoor, probeerde hij via Facebook contact op te nemen, maar kreeg opnieuw het verzoek om te bellen. Uiteindelijk lukte het hem om telefonisch contact te krijgen, waar hij zijn klachten over de slechte verbinding en de opzegging opnieuw meldde.

Mijn Klacht:

Mijn jaar abonnement internet en tv 38 euro per maand liep af dus ik wilde opzeggen omdat ik vrijwel alleen internet heb in mn huiskamer in een huis van 40 vierkante meter. via internet opgezegd en ik kreeg een mail van telfort telefonisch contact op te nemen voor een persoonlijke aanbieding. nou daar begint het al tig keer gebeld maar geen gehoor, dan maar via fb proberen toen kreeg ok het verzoek weer telefonisch contact op te nemen maar opnieuw geen gehoor. dit heb ik opnieuw gemeld via fb op dat moment kreeg ik een link om mijn telefoonnummer achter te laten. eindelijk! telefonisch contact met telfort. Ik heb op dat moment gemeld dat ik vele malen telefonisch contact heb proberen te maken en dat ik wilde opzeggen omdat mijn internet verbinding super slecht is.

ik heb toen ook gevraagd naar de aanbieding. ik kon een alles in een pakket krijgen voor het eerste half jaar voor 26 euro em daarna 42 euro per maand (dus een hoger abonnement)en een nieuwe modem omdat ze zagen dat ik vaak een internetstoring hebt (dit heb ik ook al eerder telefonisch aangegeven maar toen konden zij niets vinden). ik vond de aanbieding niet gepast want ik wil niet alles in 1 en ze zagen dat ik al 1 jaar slechte internet had. ik voel me heel erg belazerd ik krijg een aanbieding voor een volledig pakket wat ik niet wil en eindelijk een goede modem, had ik deze niet direct kunnen krijgen hier heb ik namelijk wel voor betaald al 1 jaar.

Gewenste Oplossing:

een compensatie omdat ik 1 jaar internet heb gehad wat niet goed werkte en een aanbieding die aansluit om mijn huidige abonnement en niet een extra verkoop.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door s.schats84
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie