Klacht: Tv en internet

Kelly87 op 10 februari 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 februari 2014

Na vier weken wachten op de levering van tv en internet van Telfort, heeft de klant contact opgenomen met de klantenservice. Tijdens dit gesprek kreeg de klant te horen dat er iets fout is gegaan, maar er werd geen duidelijkheid gegeven over de verwachte leverdatum of de inhoud van de brief die zou volgen. De klant blijft in het ongewisse over wanneer de bestelling zal worden geleverd.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Vier weken geleden heb ik Telfort tv en internet besteld. Dit zou maximaal drie weken duren voordat de bestelling geleverd zou worden. Afgelopen zaterdag heb ik contact gehad met de klantenservice, waar mij een meisje hielp die niet veel af wist van mijn vraag. Ze zei me dat ik een brief thuis zou krijgen maar heeft me verder niet kunnen helpen met mijn vraag wanneer alles geleverd zou worden. Vandaag heb ik weer contact gehad met de klantenservice en deze mevrouw wist mij aan te geven dat er iets fout is gegaan.
Ik moet maar afwachten wanneer alle spullen geleverd worden. Ook nu zou ik weer een brief krijgen maar over de wachttijd vs producten werd er weer niet gesproken.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn bestelling deze week nog geleverd wordt inclusief een vergoeding voor mijn belkosten en voor mijn internet van de afgelopen twee weken

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie