Klacht: storing

tonfreyee@telfort op 15 april 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Telfort klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 15 april 2013

Een klant van Telfort ervaart problemen met zijn tv, telefoon en internet en verzoekt om een snelle oplossing, bij voorkeur voor woensdag. Hij benadrukt het belang van bereikbaarheid vanwege zieke mensen en vraagt om een vergoeding voor het ongemak, aangezien de kosten voor het bellen met Telfort hoog zijn.

Mijn Klacht:

mijn tv en telefoon en internet doen het niet. Ik zou dat graag, dat het woensdag opgelost hebben want ik heb geen zin om de hele week zonder tv en zonder telefoon te zitten want er liggen mensen in het ziekenhuis en die moeten bereikbaar blijven.En voor deze week wil ik wel een vergoeding hebben voor het ongemak.Want als je bel met telfort kost het al gouw tien euro en dat wil vergoed hebben

Gewenste Oplossing:

de rekening van de maand april een kwart in korte

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie