Klacht: slecht service

fahmi op 17 december 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 17 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in 2012 heb een abonement met een leas mobile van telfort gehad ,des tijd de medewereker zei tegen me dat in het eind van de contract ga ik 15% van de waarde van mobile in deze tijd moet betalen als ik hem wil overnemen .als ik hem niet meer hebben moet ik het afleveren .Nu heb telfort vraag me de waarde van de mobil van des tijd (2012) .Dat vind ik het schadalig ,en ik ben naar de telfort wilnkel geweest en de medewerker zei dat er zijn nog meer mensen de zelfde situatie hebben .Ik heb naar de klantenservic gebeld en ze zeggen dat kunnen niks aan doen gewoon dit bedraag betalen .Dat vind ik het verschriklijk van telfort .Is er een oplossing voor dit situatie ???

Gewenste Oplossing:

Niet tevreden tot dat de probleem opgelost worden .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie