Mijn Klacht:
Ben jarenlang de gelukkige eigenaar geweest van twee werkenden internetverbindingen via Concepts ICT. Dit bedrijf is opgekocht door KPN en de klant zijn ondergebracht bij Telfort.
Telfort heeft voor de twee nieuwe verbindingen opleverdata aangeleverd.
probleem 1 oplevering in gemeente Gennep op 25 juni 2014. Geen internet en geen analoge telefonie meer! Probleem wordt niet onderkend door Telfort en men kan en wil niets voor mij doen omdat het line sharing betreft. KPN is het probleem.
probleem 2 levering nieuwe verbinding in Vlaardingen, bevestiging gehad op 15 juni 2014 dat op 4 juli een verbinding wordt opgeleverd en op 26 juni de mededeling dat de levering niet doorgaat omdat er volgens de Telfort prutsers geen telefonie abonnement op de lijn staat. Heb al 15 jaar het zelfde nummer over dezelfde telefoonlijn. KPN gebeld en binnen 5 minuten had ik nieuw internetabonnement afgesloten en bevestigingsmail ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben niet tevreden over de communicatie met Telfort.
1. de brieven zijn slecht
2. de communicatie per telefoon is uitermate pover en de medewerkers zijn slecht geïnformeerd en hebben geen kennis van zaken
3. ik moet telefoonkosten maken om naar een klantenservice te bellen terwijl Telfort het probleem veroorzaakt
4. men is niet oplossingsgericht en verschuilt zich achter problemen die zogenaamd veroorzaakt worden door KPN
Denk niet dat het tussen mij en Telfort ooit goed komt. Komende maandag 30 juni heb ik telefonisch contact met KPN over de tests die men doet met de lijn in Gennep. Zeer waarschijnlijk dat ik Telfort in gebreke stel voor oplevering van beide verbindingen en dan houdt de communiatie met Telfort op!! Ik ben er nu al helemaal klaar mee!! Stel prutsers

