Klacht: Opleverdatum niet nagekomen

aaarte op 31 oktober 2012 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 31 oktober 2012

Een klant van Telfort heeft geklaagd over het niet nakomen van de opleverdatum voor een alles-in-1 pakket, die op 1 november 2012 gepland was. De klant kreeg geen contact van de monteur en na lang wachten bij de klantenservice werd geadviseerd zelf contact op te nemen met het installatiebedrijf, dat aangaf dat Telfort slecht communiceert. Hierdoor heeft de klant vijf dagen zonder telefoon, internet en tv gezeten, wat problemen oplevert voor werk en school.

Mijn Klacht:

De geplande opleverdatum (1 november 2012) van installatie alles-in-1 pakket wordt niet nagekomen. Monteur belt niet voor afspraak, wat wel de bedoeling was. Heb uiteindelijk Telfort klantenservice gebeld, heel lang in de wacht. Uiteindelijk iemand aan de lijn, ze begrijpt probleem maar enige dat ze zegt: belt u zelf met het installatiebedrijf (Guidion). Dit gedaan, krijg te horen dat Telfort slecht communiceert met hen. Opleverdatum op z’n vroegst maandag 5 november. Dus 5 dagen lang geen telefoon, internet, tv, want contract met huidige provider loopt 1 november af. Dit is groot probleem i.v.m. werk en school.
Installatiebedrijf zelf weer gebeld, ze doen serieus moeite om op 2 november monteur langs te sturen.
Klachtenformulier Telfort is op de site onvindbaar.

Nog geen seconde dienstverlening gehad, maar nu al spijt van overstap naar Telfort!

Gewenste Oplossing:

- Excuses van Telfort
- Vergoeding door Telfort van telefoonkosten i.v.m. bellen (en vooral: in de wacht staan) naar Telfort Klantenservice en installatiebedrijf Guidion
- tegemoetkoming van Telfort voor 5 dagen geen internet/telefoon/tv (terwijl abonnement wel ingegaan is per 1 november)
- klachtenformulier Telfort duidelijk vindbaar maken
- Telfort moet \'gewoon\' klanten serieus nemen en afspraken/contract nakomen! Dan is deze klacht overbodig!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie