Klacht: Mijn glasvezeldienst is door telfort zelf opgezegd, zonder reden

misstee op 30 oktober 2017 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 30 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Donderdag 26 oktober was er een storing glasvezel in mijn woonplaats. Geen interactieve tv, geen internet. Thuis aan het werk, dus belangrijk dat er internet was. Balen! Volgende dag was storing bij iedereen verholpen, behalve bij mij. Zaterdag contact gehad en werd mij verteld dat mijn modem nav storing ineens kapot was. ik zou de maandag erop gebeld worden om afspraak ‘nieuwe modem plaatsen’ te plannen. Krijg ik die maandag sms dat de storing is opgelost! Er is helemaal niks opgelost! Ik bellen met Telfort, waar ik te horen krijg dat mijn dienst is opgezegd, omdat ik een andere provider zou hebben!! Niets van dit is waar, ik heb helemaal niks opgezegd!
Ze moeten de dienst nu opnieuw aanvragen, dit gaat 3 weken duren. Echt te schandalig!

Gewenste Oplossing:

Tevreden? Als ik eergisteren al internet/tv had! En ik wil heel graag weten wie mijn dienst heeft opgezegd en waarom dat zomaar kan, zonder handtekening oid van de klant zelf. Bij het aanvragen moet je honderd dingen invullen, maar bij opzegging is een seintje van 'iemand' voldoende? Te gek voor woorden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie