Klacht: Mij zonder extra service zitten omdat ik over wou stappen.

tarekyahia op 05 januari 2015 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 januari 2015

Een klant van Telfort ervaart problemen bij het aanvragen van extra internet voor gebruik in het buitenland, omdat hij van plan is over te stappen naar een andere provider. Ondanks pogingen om dit telefonisch en per e-mail op te lossen, kreeg hij te horen dat het systeem dit niet toelaat, wat leidt tot verstoring van zijn werk.

Mijn Klacht:

omdat ik naar andere aanbieder over wou stappen is het niet mogelijk 1 maand v.t.v om extra internet te krijgen in het buitenland.
hierover heb ik gebeld en gemaild ze komen met een antwoord dat het systematisch niet mogelijk is.
mijn werk ligt af en toe stil hierdoor.

Gewenste Oplossing:

Ze hebben het probleem niet kunnen oplossen. En ik ben ontevreden overgestapt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie