Mijn Klacht:
Op 9-02-2016 krijg ik een bericht op mij computer staan dat heb ik laatste waarschuwing en dat ik moet binnen 5 dagen factuur betalen.
Op 11-02-2016 heb ik dit factuur betaald.
16-02-2016 krijg ik bericht dat internet verbinding is door Telfort afgesloten wegen niet betaalde factuur van januari(factuurdatum was 19-01-2016)
In algemene voorwarden (13.4) is:
“Indien op een factuur geen betalingstermijn is aangegeven, geldt een betalingstermijn van 30 dagen na factuurdatum.”
Dus ik moet factuur tot 19-02-2016 betalen(ik heb op 18-02-2016 betaald dus binnen betaltermijn)
Ik heb 6-7 keer gebeeld en elke keer krijg ik informatie dat ik heb factuur niet betaald op termijn.
Dat klopt dat ik heb factuur van december niet op tijd betaald maar toen heb ik informatie gekregen(09-02-2016) dat ik moet binnen 5 dagen factuur betalen heb ik dit betaald (11-02-2016).
Nu heb ik veel tijd verloren om dit uitleg vertellen aan servies waar heb ik ook geld verloren(0,50€per gesprek+ mobiel kosten)Deblokkeren kost mij 25€
maar omdat ik geen internet toegang heb ,gebruik ik mobiel internet(40€ kosten) want ik heb internet toegang nodig voor werk.
Toen niemand wil mij helpen heb ik mij contract opgezegd dus geen irritatie meer.
Mij vraag aan telfort is:
Wie betaald mij mij onkosten want telfort heeft blokkade gemaakt welke was onrecht wegens algemene voorwaarden?
Gewenste Oplossing:
Als telfort betaald onkosten.
Als ik zie dat telfort wil dit probleem oplossen en betaald onkosten kan ik mij opzegging van mij contract verwijderen.
Ik was vanaf 2008 erg tevreden van telfort en service tot 16-02-2016


