Klacht: Geen verleningen geen snelheid wat je bent aangegaan!!

Msayad op 07 mei 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 mei 2014

Een klant van Telfort heeft een klacht ingediend over de klantenservice tijdens het doorgeven van een verhuizing. De klant ervaart onprofessioneel gedrag van de medewerker en vindt het onredelijk dat het verlengen van het abonnement noodzakelijk is om verhuiskosten te vermijden en de internetsnelheid en HD-zenders te behouden.

Mijn Klacht:

Hallo
Ik heb vorige jaar een contract afgesloten bij telfort voor tv, internet en telefonie. Ik heb begin mei 2014 contact opgenomen met telfort omdat ik ga verhuizen naar de stad Leeuwarden. Ik wilde een verhuizing doorgeven.
Ik kreeg na lang wachten eindelijk iemand aan de telefoon. een vrouw aan de lijn die totaal daar niet thuis hoort, vanwege haar taalgebruik en de manier hoe ze mij heeft gesproken. Ik was dom volgens haar en als ik iets niet begreep was ze heel erg geirriteerd.

Probleem: ik ga verhuizen en als ik mijn abonnement nu niet verleng dan betaal 25 € verhuiskosten en daarnaast zal ik achteruit gaan met mij snelheid van internet van 30 mb naar 8 mb en ik zal geen hd zenders meer kunnen ontvangen. Dus als ik het zou verlengen zou ik het hebben. Dat is toch belachelijk. Ik blijf hetzelfde betalen en ze veranderen mijn contract.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Telfort dit voor mij gaat oplossen. Ik wil niet voor iets gaan betalen waar ik niet eens gebruik van maak. En doe wat aan die klote klantenservice van jullie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie