Klacht: factuur

patriciastaal79 op 19 mei 2015 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 mei 2015

Een klant van Telfort heeft een probleem met de verwerking van een betaling die door zijn tante is gedaan terwijl hij in het ziekenhuis lag. Ondanks dat de betaling is uitgevoerd, vraagt Telfort om het rekeningnummer van de tante, wat zij niet telefonisch wil verstrekken. Hierdoor dreigt Telfort de diensten van de klant af te sluiten.

Mijn Klacht:

Ik lag in t ziekenhuis en mijn tante heeft me rekening betaald via haar bank met vermelding van t toon nummer. Nu is deze niet verwerkt en willen ze t rekening nummer van me tante. Maar zij gaar dit niet zo over de telefoon geven. Nu gaan ze dus afsluiten terwijl er netjes betaald is

Gewenste Oplossing:

Als de rekening gewoon verwerkt wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie