Klacht: beëindiging van abonnement

Ruudverwijk49 op 05 januari 2016 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Telfort klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 januari 2016

Een klant van Telfort ontdekte dat zijn abonnement zonder voorafgaande aankondiging was beëindigd. Na contact met de klantenservice werd bevestigd dat het contract was stopgezet en dat zijn mobiele nummer niet meer beschikbaar was. Bij het activeren van een nieuwe simkaart bij Albert Heijn raakte hij de simkaart en lezer beschadigd, wat leidde tot extra reparatiekosten.

Mijn Klacht:

Ik kwam er heden achter, dat Telfort mijn abonnement beëindigd heeft zonder vooraankondiging.
Ik heb contact gezocht en men bevestigde, dat het contract is gestopt en ik nog wel bericht zou krijgen.
Er werd mij tevens verteld, dat mijn mobiele nummer niet meer beschikbaar was.
Ik heb toen gebruik gemaakt van het aanbod van Albert Heijn . Ik heb blijkbaar bij het inzetten van de Sim kaart de lezer en de Sim kaart beschadigd.
Dit komt mij wel op reparatie kosten te staan

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn oude nummer terug heb en bij een andere provider normaal contact kan krijgen op alle fronten

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie