Klacht: Al ruim een maand geen internet, geen telefoon, geen TV, geen oplossing, veel vertraging, veel kosten

ozlermail op 06 mei 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 mei 2013

Een klant van Telfort ervaart al meer dan een maand problemen met internet, telefonie en televisie. Na meerdere telefoontjes en het vervangen van de kabel en modem, blijft de situatie onveranderd, met alleen een brandend lichtje voor de power en WLAN. Ondanks toezeggingen van Telfort om contact op te nemen met KPN, heeft de klant nog steeds geen oplossing of terugkoppeling ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb al ruim een maand geen internet. Ik heb 2/3 dagen nadat mijn internetverbinding was weggevallen gebeld met Telfort. De telefoniste gaf aan dat het probleem te maken had met de kabel. Ik heb dus een nieuwe kabel aangeschaft, maar dat mocht niet baten. Ik heb nogmaals gebeld (wat ruim 15-20 heeft moeten duren per keer) en kreeg dit keer te horen dat de modem defect zou kunnen zijn. Ik kreeg enkele dagen later een nieuwe modem, maar hetzelfde probleem blijft zich voodoen. namelijk geen internet en enkel een brandend lichtje voor de power en de wlan. Ik heb vervolgens weer gebeld met Telfort en dit keer geven ze aan dat ze gaan bellen met KPN en dat ik een telefoontje krijg. Inmiddels ben ik weer een week verder en nog steeds niemand aan de lijn gehad. Heb nog gedacht dat het aan de feestdagen lag, en heb voor de zekerheid vrijdag gebeld om te vragen hoe het zit met onze zaak. Wij krijgen te horen dat er nog geen mail was verstuurd naar KPN, wat al een week geleden moest gebeuren. De medewerker van klantenservice zei vervolgens de mail opnieuw te versturen. Daarmee was bij mij de maat vol, ik heb inmiddels ruim 4 keer gebeld en minimaal 15 min per keer moeten spreken. Daarmee heb ik extra telefoonkosten van ruim € 30,- gemaakt. Ik ben 4 weken verder en wordt nog steeds aan het lijntje gehouden. Ik heb geen tv, telefoon en internet thuis, waardoor ik telkens weer moet afreizen naar mijn tante om daar mijn zaken via internet te regelen. Mijn 4 kinderen hebben de gehele vakantie niet de mogelijkheid gehad om tv te kijken en te surfen op internet. Dit was ook een frustrerend gemis waarbij ik veel kosten heb gemaakt. Ik heb ook nog eens een kabel gekocht in het begin, op advies van de telefonisten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag de diensten waarvoor ik maandelijks betaal weer fatsoenlijk ontvangen. Ik wil vergoeding voor mijn kosten die ik heb gemaakt;
- telefoonkosten € 30,-
- kabel € 10,-
Tot slot wil ik mijn abonnementskosten voor de periode dat ik zolang geen diensten kreeg, kwijtgescholden hebben. Ik wil niet extra betalen voor een dienst dat ik niet heb ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie