Klacht: Al 4 dagen zonder telefoon ivm nieuw abonnement met Telfort

monique-1968 op 06 december 2012 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 december 2012

Een klant van Telfort heeft sinds de overstap van KPN naar Telfort op 3 december geen telefoonverbinding meer. Ondanks dat het nu 6 december is, is de aansluiting nog steeds niet hersteld door een storing. De klant heeft extra kosten gemaakt door niet in staat te zijn om belangrijke diensten te gebruiken en vraagt zich af of er compensatie zal komen voor de geleden schade.

Mijn Klacht:

Op maandag 3 december zou mijn telefoon overgezet worden van KPN naar Telfort. Ik ben maandagmorgen afgesloten en tot nu toe (donderdag 6 december 19:15) ben ik nog steeds niet aangesloten.
Er blijkt een storing te zijn, lijkt me toch raar dat dit zo lang moet duren.
Ik kan niet bellen via mijn tijdelijk nummer omdat dit heel veel extra kosten in rekening worden gebracht. Ik kan er misschien wel vanuit gaan dat ze dit gaan compenseren maar dit risico wil ik niet nemen.
Het heeft me vandaag al 64 euro gekost omdat ik een ticket voor de Efteling had gekocht en bij aankomst bleek de ticket niet te werken en ik kon niet inloggen bij mijn rabobank dan kon ik bewijzen dat ik wel had betaald. Nu moest ik 2 nieuwe tickest kopen terwijl ik thuis al had betaald. Nu maar hopen dat ze terug gaan betalen

Gewenste Oplossing:

Dat ik vandaag nog aangesloten wordt en dat ze een keer een bericht sturen hoe ver ze zijn met het probleem oplossen. Het kan toch niet zo zijn dat ik abonnementsgeld betaal en dat ik er niks voor terug krijg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie