Klacht: Spook factuur

fordfiesta op 29 maart 2012 over Telefoonbedrijvengids.nl in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Producten
Status Open
Datum 29 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het schijnt dat wij vorig jaar maart zijn benaderd telefonisch voor een jaar lang gratis in een bedrijvengids vermelding. Ik kan mezelf dat niet voorstellen.Ik heb ook nooit een schriftelijke bevestiging gehad. In maart kreeg ik een vreemd telefoontje dat ik per fax een bevestiging moest sturen dat ik dan ook van het contract af ben maar nu blijkt dat het pas is in maart 2013 heb nu de factuur gekregen.
Wij hebben daarop gelijk contact opgenomen maar volgens de medewerker is er een bandopname gemaakt zij belt binnen 2 A3 dagen terug . Maar dit is een vreemde manier van zaken doen

Gewenste Oplossing:

Wij wachten nu af of ze contact opneemt met de bandopname

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM