Klacht: Telefoon word niet geleverd conform afspraak

Wim Meeus op 21 februari 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 21 februari 2017

Ziggo heeft een klant een telefoon beloofd te leveren tussen 12:00 en 15:00 uur, maar de levering vond niet plaats zoals afgesproken. Na langdurig contact met de klantenservice bleek dat de levering pas de volgende middag zou plaatsvinden, wat leidde tot frustratie omdat de klant een vrije dag had genomen voor de levering. De klant vindt de gang van zaken onwerkbaar voor iemand met een baan.

Mijn Klacht:

Ziggo zou vandaag een telefoon leveren tussen 12:00 en 15:00u.
De link in een email om de status op te volgen gaf nooit een status wijziging aan.
Uiteindelijk blijkt na een anderhalf uur rondbellen/doorverbinden/wachtlijnen beluisteren dat men de volgende middag zou komen.
Na een onnodige vrije dag wilden we dit ’s avonds hebben maar dan moeten we minimaal 2 dagen langer wachten vooraleer deze geleverd zou kunnen worden.
Dit is niet echt een werkbare en vlotte manier van handelen voor een werkende burger.

Gewenste Oplossing:

Vanavond of morgenavond de telefoon leveren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie