Klacht: Geen geld retour

Joycedriss1980 op 18 februari 2020 over Telefoon-batterijen.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 februari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een accu besteld van de telefoon maar bleek later niet nodig. Ik retourformulier ingevuld en accu terug gestuurd, maar geen geld gekregen en 0 reactie.

Gewenste Oplossing:

Wil graag mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telefoon-batterijen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telefoon-batterijen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joycedriss1980
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM