Klacht: Voor 254 mb internet 38,69 € betalen

Marc.jorritsma op 26 oktober 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kreeg een sms van Tele2 dat ik mijn internet abonnement had bereikt en dat mijn databundel nu op was. Dus ik heb mijn internet uit gezet via mijn telefoon. Ik kreeg het sms’je 4 dagen voor dat mijn abonnement opnieuw zou beginnen. Nu is dus het geval dat Tele2 38,69 euro in koste brengt voor 254mb internet wat ik onmogelijk had kunnen gebruiken omdat mijn internet uit stond. En al zou ik het wel gebruikt hebben is het toch ook van de gekken dat je normaal in een abonnement 10 euro betaald voor 1000mb en nu ineens 38,69 euro voor 254mb.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn normale abonnements kosten betalen of een uitleg hoe hun beweren dat ik 254mb internet gebruikt heb in 4 dagen terwijl mijn internet via mijn telefoon uit stond.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie