Klacht: Tele2 intrum Justitia?

spa op 08 november 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status In behandeling
Datum 8 november 2012

Een nieuwe klant van Tele2 heeft onduidelijkheid ervaren na een sms van Intrum Justitia, ondanks dat zijn rekeningen correct via automatische incasso zijn betaald. Na een lange wachttijd bij de klantenservice heeft hij geen antwoord gekregen en vraagt hij zich af waarom er geen direct contact is opgenomen over mogelijke betalingsproblemen. De klant vindt deze manier van communiceren niet klantvriendelijk en is bezorgd dat dit andere klanten kan afschrikken.

Mijn Klacht:

Ik ben sinds kort klant bij Tele2 mobiel.
Heb nu 2 rekeningen gehad en deze zijn netjes via automatische incasso afgeschreven, dus geen omkijken aan zou je denken.
Krijg in ineens een sms van intrum Justitia dat ik contact met ze moet opnemen inzake Tele2. Dus ik mijn rekeningen gecheckt, deze zijn inderdaad netjes afgeschreven via automatische incasso. Dus ik ben heel benieuwd waar dit over gaat!
Ik bellen, na 15 min wachten geef ik het maar op want er is nog steeds een wachtrij voor me. Nu vraag ik me af, vinden jullie dit een normale manier van communiceren? Mochten er onduidelijkheden zijn over betaling of iets anders neem dat contact op met de klant! Ik heb alles netjes betaald dus waar gaat dit over!!!! Niet echt klantvriendelijk zo. Op deze manier raak je klanten kwijt!

Gewenste Oplossing:

Ik wil weten wat het probleem is, waar gaat dit over! Waarom kunnen jullie niet zelf met mij contact opnemen als er onduidelijkheden zijn?

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Beste Spa, Sorry voor mijn late reactie. Ik betreur het te lezen dat er onduidelijkheden zijn ontstaan over de facturatie. Dit is natuurlijk niet fijn, zeker als je net klant bij Tele2 bent natuurlijk! Helaas heb je geen gegevens meegestuurd en kan ik niet kijken wat er aan de hand is. Mocht je hierover nog vragen hebben zou je mij dan je klant- en contactgegevens op kunnen sturen? Ik help je graag verder. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Reactie van de melder van de klacht spa

13 jaren geleden - Ik heb mijn telefoonummer achtergelaten

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Beste Spa, Bedankt voor het achterlaten van je telefoonnummer. Ik heb wat meer informatie nodig om je vraag te kunnen onderzoeken. Zou je je postcode/huisnummer en klantnummer ook nog kunnen sturen? Dan kan ik voor je gaan kijken. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Tele2

13 jaren geleden - Beste Spa, Ik heb helaas geen aanvullende gegevens van je ontvangen en kan hierdoor niet uitzoeken wat ik voor je kan betekenen. Wanneer je nog hulp nodig hebt hoor ik het graag van je! Voor aanvullende vragen kun je ook terecht op ons forum: https://forum.tele2.nl/ Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Tele2

Heeft op 07 januari 2013 om 10:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben helaas geen klantgegevens ontvangen en kunnen hierdoor niet uitzoeken hoe we hierbij kunnen helpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door spa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie