Mijn Klacht:
KLACHT VOOR TELE 2, THOMAS WOLTERS, 22 MEI 2017
In januari hebben we een bestaand abonnement van mijn zoon vervangen door een nieuw Iphone 6S abonnement met toestel. We hebben toen gekozen voor een aanbieding met eenmalige toestelkosten van 96 euro.
Op de factuur van februari stond de gekozen eenmalige bijdrage van 96 euro voor het toestel vermeld en betaald.
Tot onze verbazing stond ook op de factuur van maart deze eenmalige bijdrage vermeld (+ nogmaals de verzendkosten van het toestel van 7 euro) en natuurlijk ook weer door TELE 2 via de automatische incasso ontvangen.
Op 22 maart hebben we daarover contact opgenomen met de klantenservice en op 23 maart kreeg mijn zoon een SMS-je dat dit met de factuur over de maand april gecorrigeerd zou worden.
De factuur over april is vanaf half mei bekend en bij inzien zagen wij dat er geen correctie was doorgevoerd.
Vervolgens op 15 mei weer met de klantenservice gebeld, zij zouden het ‘weer uitzoeken” en komen er op terug.
De status op 22 mei is nu dat we nog steeds niks van TELE 2 hebben vernomen en dat we dus volledig in het ongewisse worden gelaten wanneer we ons teveel betaalde geld terug gestort krijgen ondanks beloftes van Tele 2.
Kortom:
We zijn al sinds eind maart bezig om ons geld terug te krijgen ! Het kost ons tijd, negatieve energie, telefoontjes met de “klantenservice”, irritatie etc.
__________________________________________________________________________________
WE HEBBEN UITEINDELIJK NA AL ONZE MOEITE DEZE KLACHT OP 23 MEI VIA HET KLACHTENFORMULIER OP DE WEBSITE BIJ TELE 2 INGEDIEND IN DE HOOP DAT DIT BEWEGING IN DEZE ZAAK ZET!
OP 28 MEI KRIJGEN WE VIA EEN NOREPLY MAIL VAN TELE 2 DE VOLGENDE REACTIE DIE WIJ SCHANDALIG VINDEN EN ONS DUIDELIJK MAAKT DAT WE ZIJN OVERGELEVERD AAN EEN ONBETROUWBAAR BEDRIJF MET EEN SERVICE ORGANISATIE DIE NIETS VOORSTELT.
ZE BLIJVEN HET UITZOEKEN EN AFSCHUIVEN OP ANDERE AFDELINGEN TERWIJL ONZE DUBBELE BETALING AL LANG ERKEND IS (VIA EEN SMS OP 22 MAART!!).
Ik hoop dat Mijn klacht.nl nog iets voor ons kan betekenen om ons geld eindelijk terug te krijgen.
Met vriendelijke groet,
Evert Dudok, Leusden
REACTIE TELE 2:
Beste meneer Dudok,
We hebben je klacht ontvangen .
Daarnaast hebben we geconstatueerd dat je vraag al bij onze financiele afdeling ligt. Je zult door hen op de hoogte worden gehouden
Ik hoop je zo voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Tineke
Klantenservice Tele2
______________________________________________________________________________
Gewenste Oplossing:
Als wij onze 116 euro retour krijgen en wel per omgaande !


