Klacht: Per ongeluk €120 aan data gekocht

siem op 04 februari 2019 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de unlimited data bundel van tele2. Ik heb een programmaatje gemaakt waarmee ik heel makkelijk wat meer data aan kan vragen, maar heb nu per ongeluk inplaats van zes keer )nog 1gb( verzonden, zes keer )10( verzonden.. En blijkbaar(wist ik niet) is het zo dat als je )10( naar tele2 sms’t koop je meteen 10 Gigabyte voor €20 dus dat is dus 6 keer gebeurd. Mijn abonnement is nu geblokkeerd vanwege de hoge kosten buiten mijn bundel en ik moet nu of wachten tot 22 of 23 februari en dan de kans hebben dat het terug gedraaid wordt, of nu €70 voorschot betalen zodat ik nu weer data kan gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Tele2 per direct de €120 crediteert en mijn abonnement deblokkeert en mijn abonnement weer vrij geeft.
Het is duidelijk dat het hier om een vergissing gaat, die direct gemeld is bij Tele2. Aangezien dat ik een unlimited data bundel heb zou het niet zo moeten zijn dat ik op een of andere manier toch data bij kan kopen zonder dat ik daarvoor gewaarschuwd wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie