Mijn Klacht:
Laat in de avond van 1 september hebben wij plots geen tv meer en staat er op het scherm vermeld dat de factuur niet voldaan is. Ik laat direct een bericht achter via Facebook (PM) en de ochtend daarna heb ik contact via de live chat met een van de Tele2 medewerkers. De factuur zou uiterlijk 3 september voldaan moeten zijn en er wordt mij verteld dat de afsluiting middels een automatisch systeem en foutief is verlopen. Er wordt excuus aangeboden en we worden direct weer aangesloten. Er zullen geen kosten voor heraansluiten in rekening worden gebracht, hiernaar vraag ik nog nadrukkelijk maar dat is niet aan de orde omdat de fout tenslotte niet bij ons maar bij Tele2 ligt.
Kort na dit voorval ga ik voor een poosje op reis. Eind oktober kom ik terug en ligt een factuur van de afgelopen maand op de deurmat. Wat schetst mijn verbazing: 28,- heraansluitkosten in rekening gebracht!
Ik neem direct weer contact op met Tele2 via chat op Tele2.nl en als meerdere malen gepoogd wordt om een live chat met een van de medewerkers in gang te zetten lukt dit keer op keer niet. Ik heb inmiddels wel mijn hele verhaal genoteerd maar tevergeefs en omdat ik naar mijn werk moet probeer ik het later nog eens. Ik krijg dan gelukkig wel verbinding en doe mijn verhaal nogmaals. Er wordt mij gezegd dat de medewerker op de live chat wat betreft facturen en betalingen niets voor mij kan betekenen en dat ik een formulier dien in te vullen met OPNIEUW mijn verhaal en mijn verzoek om een nieuwe, herziene en correcte factuur zodat ik deze kan overmaken. Een link naar het betreffende formulier wordt door de medewerker gestuurd en ik maak hier direct gebruik van. Ik heb daarna een ontvangstbevestiging via email ontvangen en wacht netjes op reactie. Ik geef aan, volledig in mijn recht als u het mij vraagt, dat ik niet teveel ga betalen. Ook niet als Tele2 mij zal laten weten dat ik de factuur dien te voldoen en het teveel betaalde bedrag van 28,- dien terug te vragen. Ik ga ook niet naar de Kruidvat om voor een fles shampoo van 5 euro 30 euro te betalen waarbij ik op een later tijdstip, op mijn verzoek en na nader bericht van Kruidvat, de teveel betaalde 25 euro terug mag halen. Een makkelijke en voordelige weg voor voor Tele2 maar niet volgens hoe het wettelijk zou moeten gaan dacht ik zo.
Dinsdagavond laat….Opnieuw plotseling geen televisie! Reden: factuur niet voldaan. Ditmaal klopt dat, zoals ik hierboven reeds omschreef klopte de factuur niet in mijn nadeel en heb ik meerdere malen aangegeven een correcte factuur te willen ontvangen zodat ik deze kan overmaken. Ik sta volledig in mijn rechts als ik aangeef niet teveel te betalen….Door FOUTEN en nalatigheid van Tele2!
Ik neem gisteren in de ochtend telefonisch contact op en krijg een medewerker aan de telefoon die ik OPNIEUW de hele situatie uit moet leggen. Er wordt mij doodleuk, zonder goed naar mijn te luisteren, gezegd dat ik bij te laat betalen zelf verantwoordelijk ben voor de heraansluitkosten en dat ik de factuur volledig dien te voldoen. Ik leg het NOGMAALS uit en geef alle benodigde gegevens (factuurnummers/betaaldatum/datum van afsluiting) WEDEROM door waarna inderdaad bevestigd word dat Tele2 een fout heeft gemaakt. Goed, dat wisten wij al…..En nu? De jongen aan de telefoon kan verder niets anders doen dan mij vertellen dat ik de factuur toch moet voldoen en daarna het vergoedingsformulier moet invullen om te bekijken of Tele2 het teveel betaalde bedrag kan verrekenen of kan terugstorten op onze rekening. Ik schiet uit mijn slof:” Alweer dat formulier?! Ik heb deze vorige week reeds ingevuld verstuurd op verzoek van de live chat medewerker en tot op heden geen antwoord ontvangen!!! En dan moet ik nu teveel betalen en nogmaals het formulier invullen en hopen dat hierop reactie komt en ik mijn geld nog terug zie?!?!” Ik vraag of ik iemand anders kan spreken die ervoor kan zorgen dat we krijgen wat we horen te krijgen: tv weer aangesloten (dat is tot op heden ook niet het geval dus inmiddels al sinds dinsdagavond geen tv dienst) en een JUISTE factuur die dan door ons kan worden overgemaakt + niet weeeeeeeeer hetzelfde probleem op de volgende factuur, namelijk wéér heraansluitkosten……Het is niet mogelijk iemand anders aan de lijn te krijgen en wanneer ik aangeef dat ik niet akkoord ga met geen juiste en directe oplossing en dat ik het telefoongesprek opneem en publiekelijk zal maken zegt de jongen:”gaat u mijn stem gebruiken op internet terwijl ik u probeer te helpen?”
HELPEN??? Dit noemt men bij Tele2 helpen? Het enige dat gebeurd is dat ik iemand aan de telefoon heb….waarbij de fout bij Tele2 ligt en ikzelf opdraaien voor deze telefoonkosten en waarbij er sprake is van een probleem waarvoor helemaal geen oplossing wordt gezocht of geboden! De jongen laat me vervolgens weten om iemand van een andere afdeling te vragen en zet me in de wacht. Als de jongen terug is wordt opnieuw doodleuk verteld dat ik de factuur toch moet voldoen en dat ik het vergoedingsformulier toch echt opnieuw moet invullen om te bekijken of daarop reactie van Tele2 gaat komen en of ik mijn EIGEN geld terug ontvang……..
Ontvang ik geen respons dan zal ik VANDAAG publiekelijk maken en Facebook is daarvan slechts een klein deel. Dit geldt eveneens voor de door mij gemaakte geluidsopname van het telefoongesprek van gisteren! Anderen dienen op de hoogte te zijn van de service, dienstverlening en valse manieren om hun klanten teveel te laten betalen!
Factuurnummer NL1503018822 (voldaan op 2-9)
Factuurnummer NL1504323888 (28,- teveel in rekening gebracht, niet voldaan en voortijdig nadrukkelijk aangegeven een juiste factuur te willen ontvanoen om te kunnen voldoen)
Klantnummer B0006671222
Gewenste Oplossing:
* Factuur herzien zodat ik de werkelijke kosten kan overmaken
* Heraansluiten
* Zwart op wit dat zich bij de volgende factuur niet weer hetzelfde probleem voordoet (onterecht extra kosten)

