Klacht: ongewenst teveel mb verbruikt

Jochem de Korte op 29 juni 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een nieuwe telefoon de samsung galaxy s5, ik heb een contract verlenging gedaan. mijn oude telefoon moet natuurlijk bestanden over zetten op mijn nieuwe telefoon, nu is het zo dat ik net iets over mijn abonnement zat(5 euro of zo). op 25 juni is er 400 zoveel mb van mijn abonnement afgeschreven omdat ik dus bestanden heb geuploud of gedownload. dit is allemaal van mijn mb’s gegaan van abonnement. dit vind ik niet kunnen. 9 juni heb ik een sms gekregen van dat ik 50 % van mijn bundel heb gekregen. nu heb ik niet de laatste sms gekregen omdat ik nieuwe telefoon heb en die oude niet meer. dit is waarschijnlijk wel verstuurd maar dan niet aangekomen ? ik vind dit niet kunnen… ik heb dus gedownload en geupload op nieuwe telefoon met de juiste verbinding van mij thuis, niet op 3g!

Ik heb net telefonisch contact gehad met één van uw medewerkers, die heeft gezegd om een vergoeding aan te vragen. daarom wil ik een vergoeding aan vragen want ik vind niet kunnen als ik upload van oude naar nieuwe telefoon met goede verbinding van thuis dat er 400 mb van mijn abonnement als het ware word gestolen.. vind ik heel jammer.

daarom dien ik deze klacht in

Gewenste Oplossing:

aangezien de klacht die ik nu indien, verwacht ik van Tele 2 een vergoeding. Ik heb bij Tele2 een abonnement afgesloten en ik vind dat ik dan voldoende in gelicht moet worden over verbruik buiten mijn bundel (wat niet is gebeurd). ik ben een klant van Tele2 dus ik mag hopen dat ik waar ik voor betaal goede service voor terug vang en niet zomaar geld geef aan de ruimte.

Ik zou het heel erg op prijs stellen dat ik wat ik buiten mijn bundel zit dus de € 57,- (heeft de telefoniste opgezocht hoeveel ik die dag had verbruikt binnen snelle tijd ) die ik op 25 juni heb verbruikt door downloaden/uploaden, terug krijg.

Ik wil Tele2/U hiervoor alvast hartelijk bedanken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie