Klacht: Nieuw abonnement die Tele2 niet kan waarmaken

Kringloophethaventje op 11 oktober 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 11 oktober 2014

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over een nieuw abonnement dat niet kon worden waargemaakt. Na een aanbieding voor een snellere internetverbinding werd de klant drie dagen later geïnformeerd dat deze snelheid niet geleverd kon worden, maar ontving vervolgens toch een retourdoos voor de oude modem. De klant kreeg later te horen dat hij zou overstappen naar KPN, maar daar bleek niets van waar te zijn.

Mijn Klacht:

Ik heb 6 weken geleden een aanbieding gekregen ven Tele2 omdat ik een vraag had over wifi,toen mijn vraag beantwoord was vroeg de medewerker mij of ik geen nieuw abbonement wilde voor mijn internet, ik ben al 8 jaar klant bij Tele 2 en ik kon nu 40 MB krijgen voor minder geld, nou dat is mooi, dus ik heb ja gezegd, vervolgens word ik 3 dagen later gebeld dat 40 MB niet te leveren is dus het hel abbonement is van de baan( dacht ik) nou niets is minder waar , ik krijg een week later een doos waarin ik me oude modem moet opsturen terwijl ik geen nieuwe zou krijgen want dat konden ze niet leveren , ik weer gebeld o er die doos en die moest ik als niet verzonden beschouwen, vervolgens word ik een week later gebeld dat ik over gestapt naar KPN, ik gebeld naar KPN en daar is niks van een overstap van mij naar hun.bekend, weer Tele2 gebeld , omdat ik geen internet meer had, toen zeiden ze, ja u heeft een nieuw signaal dus het oude modem werkt niet meer, u moet uw nieuwe modem aansluiten , ik zeg maar die moet ik wel hebben dan? O dat was een fout, die was nog niet verzonden, een week later krijg ik het modem en ik had internet , maar constant viel me wifi weg dus weer bellen en nu zit ik inmiddels zonder internet al een week en zeggen ze gewoon dat IK het opgezegd heb, ik ga dus 6 weken geleden akkoord met een nieuw contract , die ze niet waar konden maken, toen vertelde ze maar dat ik was overgestapt naar een andere provider en nu heb ik een nieuwe modem van ze die het een week gedaan heeft met mankementen en daarom zeggen ze nu dat ik het opgezegd heb, 8 jaar klant bij geweest, schandalig hoe Tele2 met zijn klanten omgaat!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik zo snel mogelijk weer internet heb in mijn bedrijf

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie