Klacht: Kan een niet geleverd pakket niet opzeggen

luilak op 21 april 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 21 april 2016

Een klant heeft in maart 2016 een internetpakket besteld bij Tele2, met een verwachte leverdatum van 21 maart. Na meerdere contactmomenten met de klantenservice, waarin werd beloofd dat er binnen vijf dagen contact zou worden opgenomen, heeft de klant nog steeds geen duidelijkheid ontvangen over de levering of de annulering van de bestelling.

Mijn Klacht:

Begin Maart 2016 heb ik een internet pakket besteld bij Tele2. Dit internet pakket zou worden geleverd op 21-03-2016. Inmiddels zijn wij een maand verder en is er nog niets duidelijk over hoe en wat.

Ik heb een aantal dagen na 21-03-2016 contact opgenomen met de helpdesk van Tele2, deze konden mij niets meer vertellen dan dat de bestelling vastliep op het hoofdkantoor en Tele2 zou binnen 5 dagen contact opnemen met mij. Dit is helaas niet gebeurd waardoor ik nogmaals contact heb opgenomen met Tele2. De medewerker die ik sprak vroeg mij nog 5 dagen de wachten en als ik niets hoorde ik hem even een e-mail moest sturen met het verzoek mijn bestelling te annuleren, ook deze afspraak kwam Tele2 niet na. Nogmaals contact opgenomen met de helpdesk en een vriendelijke collega zou een terugbelverzoek neerleggen maar ook terugbellen doet Tele2 niet.

De smoesjes die ik krijg te horen is dat mijn 14 dagen bedenktijd voorbij zijn en Tele2 het recht heeft om binnen 2 maanden alsnog te leveren. Helaas zijn de medewerkers niet helemaal op de hoogte van de wet koop op afstand. De wet koop op afstand zegt namelijk het volgende:

“Bij elke overeenkomst die op afstand (bijvoorbeeld via Internet of telefoon) wordt afgesloten, heeft de consument een opzegtermijn van veertien dagen. Binnen die periode mag hij dus de overeenkomst kan herroepen zonder opgaaf van redenen.”

“De termijn van veertien dagen gaat in op de dag nadat de consument de goederen ontvangen heeft”

Gewenste Oplossing:

Als alles kosteloos wordt geannuleerd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie