Klacht: Hr. S.A.D. Lardenoije

Simon01 op 30 juli 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan over de opzegging van het abonnement. Na de originele contractperiode is het mogelijk om het abonnement kosteloos op te zeggen. Bij verdere vragen hierover kan contact opgenomen worden met de klantenservice: http://www.tele2.nl/klantenservice.html Daarnaast is...

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 30 juli 2012

Hr. S.A.D. Lardenoije heeft langdurig problemen ervaren met de draadloze internetverbinding van Tele2, die volgens hem niet goed functioneerde. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarbij een medewerker suggereerde om over te stappen naar een andere provider zonder kosten, ontving hij na opzegging toch een rekening van 32,50 euro. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb geruime tijd slechte ervaring met (draadloos) internet verbinding welke geleverd wordt door Tele2. Destijds is aan huis door een monteur van Tele2 een draadloos modem geïnstalleerd.
Hierbij is door Tele2 nooit te kennen gegeven dat de modem eigenlijk bestemd was voor gebruik met een kabelverbinding en dat het draadloos internetten een extra maar niet onder garantie vallende aanvulling zou zijn. Na regelmatig contact te hebben gehad met een medewerker van Tele2 voor een oplossing van de slechte internetverbinding, heeft deze medewerker zelf te kennen gegeven dat het beter is om over te stappen op een nieuwe provider, met de vermelding “Zonder dat er kosten aan verbonden zouden zijn !!!!!”.
Schetst mijn verbazing dat ik na de opzegging een bedrag van 32,50 moet betalen omdat mijn contract nog niet zou zijn afgelopen.
Het meest irritante van het verhaal is dat nu steeds gezegd wordt dat draadloos internetten een extra service zou zijn terwijl bij aanmelding en aansluiting destijds geen melding daarvan is gemaakt. Sterker nog in de folder van Tele2 bieden zij aan “supersnel draadloos internetten…..!!!!” zonder melding te maken van enig voorbehoud. Ik vind dit een voorbeeld van valse voorlichting en zeker als de technisch-medewerker zelfs verklaard dat het logisch is dat dit niet vermeld wordt bij aansluiting. Ik hoop dat u deze klacht wilt behandelen en ben niet voornemens om de 32,50 te voldoen. Met vr. gr. Simon Lardenoije

Gewenste Oplossing:

Geen restant betaling van 32,50 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 30 juli 2012 om 16:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan over de opzegging van het abonnement. Na de originele contractperiode is het mogelijk om het abonnement kosteloos op te zeggen. Bij verdere vragen hierover kan contact opgenomen worden met de klantenservice: http://www.tele2.nl/klantenservice.html Daarnaast is er ook de optie om online een vraag te stellen op het forum: https://forum.tele2.nl/ Op het forum zijn gebruikers en medewerkers aanwezig om elkaar te helpen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie