Klacht: hoge rekening

ravinia op 20 juli 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 20 juli 2015

Corina Peters heeft in mei haar contract bij Tele2 verlengd en kreeg de bevestiging dat ze vanaf dat moment internet zou hebben zonder extra kosten. In juni ontving zij echter een factuur van 132 euro, terwijl haar contract pas op 11 september 2015 inging. Peters heeft op 22 juni 2015 een klacht ingediend, maar heeft hier tot nu toe geen reactie op ontvangen.

Mijn Klacht:

ik heb in mei mijn contract verlengd omdat ik eerder geen internet bij mijn vorige contact had heb ik met een medewerker gesproken of ik vanaf mei internet had en geen extra kosten waren hij zij dat dat geen probleem was in juni krijg ik een factuur van jullie zie ik dat ik 132 euro moet betalen mijn contract ging pas 11-09-2015 in heb er nog voor gebeld in mei omdat ik zeer te vrede was jullie nu zit ik met een probleem ik heb al op 22-06-2015 een vergoeding klacht ingediend tot op heden nog niks gehoord bvd corina peters

Gewenste Oplossing:

hoop snel wat te horen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie