Klacht: hoge afschrijving internetkosten

Verbeekcarina op 03 augustus 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 augustus 2015

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over hoge internetkosten die voortkwamen uit het overschrijden van zijn internetbundel. Ondanks het instellen van SMS-meldingen bij 80% en 100% verbruik, heeft de klant deze meldingen niet ontvangen, wat heeft geleid tot onverwachte kosten.

Mijn Klacht:

Beste heer/mevrouw,

Op de factuur 9 juli met factuurnummer NL1502805303 staat vermeldt dat ik veel gebruik heb gemaakt van internet in Nederland. Hierdoor ben ik over mijn internetbundel heen gegaan.

Ik heb op mijn Tele2 account aangegeven dat ik hier een SMS melding van wil ontvangen. Bij verbruik van 80% en bij verbruik van 100% van mijn internetbundel. Deze SMS melding heb ik afgelopen maand niet ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de kosten die nu gemaakt zijn vergoed willen krijgen. Zou u zo vriendelijk willen zijn deze kosten weer terug te storten op mijn rekening.

Hartelijk dank voor uw medewerking.

Met vriendelijke groet,
Carina Verbeek

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie