Klacht: annuleren van een abonnement via een provider Typhone

jos18 op 30 mei 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 mei 2015

Een klant heeft problemen ervaren bij het annuleren van een mobiel abonnement dat via Typhone is afgesloten. Ondanks herhaaldelijk contact met Tele2, dat naar Typhone verwijst, beweert Typhone geen abonnement te hebben doorgegeven. De klant voelt zich in een onduidelijke situatie en is bezorgd over mogelijke gevolgen als het abonnement niet tijdig wordt geannuleerd.

Mijn Klacht:

Vandaag tot twee keer toe met Tele-2 aan de lijn gehangen inzake het annuleren van een abonnement voor mobiele telefoon. Tele-2 veriwjst naar Typhone en deze zegt dat ze geen abonnement hebben doorgegeven. Ja wie moet ik geloven en Tele-2 wilt het abonnement niet intrekken en dreigt ook nog met als ik het laat zitten ik vast er aan zit binnen 2 weken. waar gaat dit nog vover.

Gewenste Oplossing:

als ik van het abonnement af ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie