Klacht: Teflon laag is week en vertoond blaren

PanaFrysk op 31 oktober 2019 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
๐Ÿ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 โ˜…โ˜†โ˜†โ˜†โ˜†
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 31 oktober 2019

Een consument heeft via een actie bij Jumbo een hapjespan en koekenpan van Tefal aangeschaft. De teflonlaag van de hapjespan vertoont blaren en lijkt week, wat de consument zorgen baart over mogelijke gezondheidsrisico's door het binnenkrijgen van teflondeeltjes. Daarom worden de pannen niet meer gebruikt.

Mijn Klacht:

Via de Jumbo pannen actie hebben we de hapjes pan met deksel(24cm) en de koekenpan (28cm)van Tefal gekochtgespaard.
Nu zie ik dat de teflon laag van met name de hapjes pan blaren vertoond.
Het lijkt alsof de teflon week is.
Ik maak mij ernstig zorgen om onze gezondheid, want volgens mij is het niet gezond als ik deze teflon deeltjes binnen krijg.
We gebruiken de pannen dus nu ook niet meer.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag van Tefal willen horen wat de gezondheids-risico's zijn van loskomend teflon.
Daarnaast zou ik graag willen weten of dit een productie fout is, of dat het normaal is dat de tefal pannen binnen een jaar de teflon loslaat.
Ik zou het zeer op prijs stellen als mijn pannen vervangen zouden worden, door pannen met een deugdelijke teflon laag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door PanaFrysk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM