Klacht: Te hoge factuur

M.Oeseburg-Rutte op 02 mei 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 mei 2015

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over een onverwacht hoge factuur van €55,00 voor de maanden maart en april, terwijl hij een contract heeft voor €36,00 per maand. Hij geeft aan dat dit probleem zich nog nooit eerder heeft voorgedaan in zijn 15-jarige relatie met het bedrijf en dat eerdere pogingen om de kwestie op te lossen via e-mail en klantenservice niet succesvol waren. De klant hoopt dat zijn klacht nu serieus wordt behandeld.

Mijn Klacht:

Ik heb een 2-jarig abb van 27,50, verleng mijn contract met een hoger 2-jarig abb van €36,00. Nu kreeg ik vd mnd mrt en april een maandfactuur van €55,00.
Hier ben ik het niet mee eens. Dit is mij nog nooit overkomen in de +-15 jr dat ik bij tele2 zit. Dit is mijn 2e mail met de klacht. De eerste is nooit behandeld.
De 2x dat ik de klantenservice heb gebeld ben ik ook niet verder gekomen. Ik hoop dat de klacht nu we in behandeling word genomen zodat het probleem opgelost kan worden.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tervreden zijn als het bedrag wat teveel is afgeschreven terug word gestort op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie