Mijn Klacht:
TAV OMBUDSDIENST:
Ik verklaar op eer en geweten alle documenten (ondertekende aanvraag + medisch attest ZWANGERSCHAP) te hebben opgestuurd in december 2013.
In december 2013 ben ik bij Basic Fit (Kalmthout) langsgeweest om het abonnement op te schorten. Er werd mij mondeling door een medewerker meegedeeld dat dit enkel schriftelijk kon en niet per email mocht ( Er is mij echter NIET meegedeeld dat dit aangetekend moest)
Aangezien ik eind januari werd gecontacteerd deze briefwisseling niet terecht was gekomen, heb ik dit nogmaals bevestigd per email.
De opschorting is daarom pas in voege getreden vanaf 1/4 ipv 1/1/2014.
Een medewerker heeft me telefonisch bevestigd dit te corrigeren vanaf 1/1/2014. Alle later schriftelijke correspondentie weigert deze correctie door te voeren vanaf 1/1/2014 !!???
Het is maar achteraf dat ik vaststel in de algemene voorwaarden dat een opschorting WEL geldig per email kon ! Er is mij dus tot 2x foutieve informatie toegelicht.
Mag ik er u op wijzen dat een mondelinge afspraak EVEN BINDEND is als een schriftelijke !!!!
Gewenste Oplossing:
Dat mijn opschorting correct aangepast naar 1/1/2014 en het verschuldigd bedrag van 76 euro wordt opgeheven.
Ik heb immers aan al mijn verplichtingen voldaan voor de opschorting van het abonnement.

