Klacht: vermeende overstap energielevrancier

3000847872 op 13 maart 2018 over Synnion Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Synnion Energie has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 25 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer of mevrouw, Beste 3000847872, Ik heb afgelopen maand een account aangemaakt op Klacht.nl, omdat ik via internet ontdekt heb dat er (onterechte) klachten circuleren over Synnion. Vandaar een late reactie op uw klacht, mijn excuses daarvoor. Synnion ondersteunt...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 13 maart 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over een telefonische benadering door een medewerker van Synnion Energie, die stelde dat overstappen naar N.L.E. voordeliger zou zijn dan bij de huidige leverancier. Na geen vervolgcontact te hebben ontvangen, besloot de klant niet in te gaan op het aanbod. Later ontving de klant ongewenste e-mails van N.L.E., wat leidde tot verwarring over een vermeende klantstatus, waarna contact met de klantenwervingsafdeling van N.L.E. werd gezocht.

Mijn Klacht:

We zijn telefonisch benaderd door een medewerker van Synnion Energie,met een verhaal dat we bij N.L.E. voordeliger uit zouden zijn als onze huidige energie leverancier Energie Direkt.
Mijn echtgenote was niet erg onder de indruk van dit verhaal en gaf aan, eerst met mij te overleggen,en we zouden enkele dagen later weer telefonisch benaderd worden, hetgeen niet is gebeurd.
Inmiddels besloten wij niet in te gaan op het telefoontje van Synnion
Een week later kreeg ik toch nog mail van N.L.E.
Omdat ik deze mail als ongewenste mail zie, heb ik hem ongelezen verwijderd.
Een tijd later kreeg ik toch mail van NLE dat ik klant zou zijn. Via vele omwegen en lange wachttijden(15 minuten) heb ik contact gekregen met NLE klantenwerving.Deze afdeling krijg je n.l. wel aan de lijn.
Deze meneer vertelde dat Synnion een extern bedrijf is, wat voor NLE werkt en een contract zou hebben NLE zou hier geen verantwoording over dragen.
Vervolgens boekt NLE gewoon geld van mijn rekening zonder mij een contract te laten zien waarin bevestigd wordt dat ik hiervoor toestemming heb gegeven.
Verder weten wij ook niet wat er in dat contract zou staan, over de duur, de kosten, de prijs van de energie, etc etc.

Gewenste Oplossing:

Wij zullen pas tevreden zijjn als NLE of Synnion onze eigen energieleverancier weer terug geeft.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Synnion Energie over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Synnion Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Synnion Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Synnion Energie

Heeft op 25 maart 2019 om 10:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer of mevrouw, Beste 3000847872,

Ik heb afgelopen maand een account aangemaakt op Klacht.nl, omdat ik via internet ontdekt heb dat er (onterechte) klachten circuleren over Synnion.
Vandaar een late reactie op uw klacht, mijn excuses daarvoor.

Synnion ondersteunt verkooporganisaties en energieleveranciers bij het voeren van hun administratie en het sluiten van energieovereenkomsten. Wij faciliteren een platform, waarin verkopende organisaties hun overeenkomsten in kunnen verwerken.
Wij hebben dus niet zelf met u een overeenkomst voor energie afgesloten.

U mag ons altijd e-mailen op [email protected] of belt u ons op telefoonnummer 085 – 30 38 230
Dan kunnen wij u doorverwijzen naar de verkopende organisatie, waarbij u terecht kunt met uw vraag of klacht.

Alvast hartelijk dank!

Met vriendelijke groet,
Mirjam

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie