Klacht: Terugbetaling annulering bestelling

PDW op 04 oktober 2022 over Studystore in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studystore has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Studystore
Categorie Boeken
Status Open
Datum 4 oktober 2022

Een klant van Studystore heeft op 5 september 2022 een bestelling geannuleerd, maar wacht nog steeds op de terugbetaling van ruim €75,-. Na meer dan drie weken en twee ingevulde contactformulieren zonder reactie, is de klant gefrustreerd over het gebrek aan communicatie en de lange wachttijd voor de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Annulering sinds 05-09-2022 in behandeling. Levering van een boek duurde heel lang, dus besloten ergens anders te bestellen en bestelling bij Studystore te annuleren. Na ruim 3 weken nog steeds geen geld terug. Al 2x het contactformulier ingevuld, tot op heden geen reactie. Telefoonnummer wordt ook niet opgenomen. Studystore denkt er met berichtgeving op hun website onder hun dienstverlening uit te komen ofzo? Belachelijk dat er na 3 weken nog steeds gewacht wordt op terugbetaling van ruim €75,-.

Gewenste Oplossing:

Als ik m'n geld z.s.m. terug ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studystore over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door PDW
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM